Dom na ul. Pogodnej w Leszczydole Nowinach

Etap II już w sprzedaży! większa działka!

Adres
Leszczydół Nowiny
Ulica
Pogodna
Powierzchnia użytkowa
125 m2
Działka
424 m2
Pokoje
5
parter 63 m2

Zaprojektowaliśmy idealną przestrzeń dla dużej rodziny.

Parter zaaranżowany jest zgodnie z zasadą, że własnie w tej strefie koncentruje się życie dzienne całej rodziny. Piętro to już oaza prywatności dla rodziców i dzieci. PIęknie doświetlone i ustawne pokoje pozwalają na dużą swobodę rozmieszczenia mebli. Rozkład funkcjonalny umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich pomocniczych pomieszczeń. Przejście do garażu – oczywiście z przedsionka, pełniącego rolę bufora między podwórkiem a domem. Zresztą – zobacz sam!

PARTER
63 m2
piętro 62 m2
PIĘTRO
62 m2

Kupujesz dom w stanie developerskim - gotowy do urządzania

+ zobacz co dostajesz w cenie

Standard wykończenia

Domy jednorodzinne Kol-Stal są oddawane w stanie developerskim zamkniętym. To oznacza, że otrzymujesz dom gotowy do urządzania, a tobie zostawiamy najprzyjemniejsze decyzje dotyczące wyboru podłóg czy kolorów farb na ściany. Wszystkie posadzki, tynki, instalacje elektryczne,  wodno-kanalizacyjne i grzewcze są już zrobione. Również teren posesji jest gotowy –  działka jest ogrodzona i zagospodarowana.

Architektura

Domy zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze budynków mieszkalnych. Prosta forma, przeszklenia, blacha na rąbek na dachu i umiejętnie wplecione detale…  Nowoczesny styl to nie tylko wartość estetyczna, ale gwarancja zachowania wysokiej wartości rynkowej budynku przez wiele długich lat.

Stolarka budowlana

Okno energooszczędne pvc profil 6-cio komorowy z pakietem 3-szybowym w nowoczesnym wzornictwie (zewnętrzny antracyt , wew. biały). Drzwi wzmocnione metalowe o grubości 68mm szybką , nowoczesny design, wyposażenie w kolorze inox. Brama garażowa z automatyką, modne szerokie przetłoczenia.

Ogrzewanie

Domy na ulicy Pogodnej w Leszczydole Nowinach ogrzewane są gazem ziemnym. Praktycznie bezobsługowy piec z automatycznym sterowaniem zadba o to, aby w domu zawsze panowała komfortowa temperatura. Idealny rozkład temperatury i niskie koszty zapewni ogrzewanie podłogowe rozprowadzone na powierzchni całego domu i garażu.

Energooszczędność

Nowoczesny dom to nie tylko architektura, ale także wyśrubowane wymogi dotyczące strat energii. Nasze domy ocieplone są zgodnie z najnowszymi wymaganiami energetycznymi – ściany z cegły ceramicznej, gruba warstwa styropianu na ścianach i wełny mineralnej na dachu, trójszybowe ciepłe okna – razem zapewnia to niski poziom utraty ciepła i niskie koszty ogrzewania.

Działka

Działki o powierzchni od 424 m2 są zagospodarowane w taki sposób, aby umożliwić relaksujący wypoczynek całej rodzinie, a jednocześnie zapewnić miejsce np. na drugi samochód na podjeździe. Solidne, nowoczesne ogrodzenie murowane z przęsłami metalowymi jest już gotowe. Na podwórku ułożona jest kostka i zasiana trawa. Domy podłączone są do sieci kanalizacyjnej.

Lokalizacja

Leszczydół Nowiny jest spokojną, piękną osadą położoną tuż przy Wyszkowie. Świetny, krótki dojazd do centrum miasta i jednocześnie położenie w pięknym leśnym krajobrazie sprawił, że ceny działek zawsze tutaj były wyższe niż w sąsiednich okolicach, a sama osada staje się obecnie tak modną wśród Wyszkowian lokalizacją.

Natura

Właśnie z tej strony Wyszkowa wkraczamy w rozległe tereny Puszczy Białej, wspaniałego kompleksu leśnego będącego naturalnymi płucami Mazowsza. Okolica, nasycona zdrowymi leśnymi olejkami eterycznymi zachęca do wypraw pieszych i rowerowych. Tutaj znajdziesz miejsce zarówno do uprawiania sportów i na rodzinne spacery. W twoim życiu pojawi się właściwa równowaga – energia w pracy, relaks i pielęgnacja więzi z bliskimi w domowym zaciszu.

Bliskość miasta

Dojazd do Wyszkowa zajmuje dosłownie chwilę. Dodatkowo masz do wyboru też połączenie kolejowe – od Wyszkowa to zaledwie jeden przystanek. Z tej strony Wyszkowa nie musisz się przeprawiać przez rzekę i pojawiające się na moście korki ani jechać zatłoczoną ciężarówkami drogą ogólnokrajową. Prosta droga prowadzi Cię w 5 minut prosto do miejskiego centrum.

Inwestycja

Trendy rynkowe są wyraźne – domy, które zyskają na wartości na przestrzeni najbliższych lat to domy:
– zbudowane według kanonów nowoczesnej architektury
– położone w cichych, spokojnych lokalizacjach, ale jednocześnie blisko miasta
– energooszczędne
Czy musimy dodawać, że nasze domy to także po prostu świetna lokata kapitału na przyszłość?

To wszystko dostaniesz za cenę
595 000 zł